Selinay Yücesoy

selinay

Hi, I'm new here. Sports, swimming and fitness are my favorite sports. Lots of love to everyone.

Footgolf Nedir? Footgolf Nasıl Oynanır?

Footgolf; futbol ve golf sevenlerin keyifle oynayabileceği eğlenceli bir spor dalıdır. Oynaması kolay ve her yaş grubuna uygun olduğu için, herkes bu aktiviteden zevk alabilir. Futgolf deneyimi yaşamak isteyenler, yakındaki footgolf kurslarını araştırabilir ve eğlenceli bir gün geçirebilirler.

Footgolf Nedir?

Footgolf, futbol ile golfü birleştiren bir spor dalıdır. Bu spor ( ayak golfü ) dalında, oyuncular futbol topunu belirlenmiş bir parkurda golf deliklerine yönlendirirler. Oyuncular, futbol sahasına benzer şekilde tasarlanmış parkurlarda oynarlar. Her parkurun sonunda, büyük bir golf deliği bulunur. Oyuncular, futbol topunu deliğe sokmak için en az vuruşla parkuru tamamlamaya çalışırlar.

https://eniyi7.com/footgol...

Victoria’s Secret angel Josephine Skriver is expecting a baby

Famous model Josephine Skriver becoming a mother! The model, who was the angel of the luxury underwear brand Victoria’s Secret for a while, announced that she was expecting a baby on her social media account. The 30-year-old model shared her pregnancy poses with the note “2+1”.

https://trend4news.net/vic...

Princess Diana’s jewelery goes up for auction

Princess Diana With her grace, benevolence and close stance to the public, she enthroned not only in the British but also in the hearts of the whole world, and was called the princess of the people. Although 26 years have passed since his death, he is still not forgotten.